Władysławowo. Działka usługowa na sprzedaż.

lokalizacja: Władysławowo, Gdańska

3 213 280 PLN

280 PLN / m2

Opis nieruchomości 


Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Władysławowo przy ul Gdańskiej z bezpośrednim zjazdem z drogi krajowej nr 216 (ul Gdańska). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Według MPZP tereny zabudowy usługowej (U). Bardzo korzystny plan brak ograniczeń inwestycji. Jest to ostatnie takie miejsce w miejscowości Władysławowo z tak korzystnym MPZP.
Istniej możliwość powiększenia inwestycji o kolejne 7.000 m2 (działki obok również w naszej ofercie).  Działki znajdują się przy projektowanym rondzie które będzie rozwidleniem ul Gdańskiej i Skandynawskiej (obwodnicy Władysławowa). Na dzień dzisiejszy jest w przygotowaniu zapytanie do Izby Skarbowej w sprawie podatku VAT. Jeśli transakcja zostanie objęta podatkiem VAT to do ceny działki należy doliczyć podatek VAT.

Nieruchomość wyłącznie w naszym biurze. Oferta na wyłączność.

Zapraszamy do kontaktu celem potwierdzenia dostępności oferty , poznania dalszych szczegółów tel. 58 3526300.

Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie. Oferty niepublikowane znajdziesz w OFFMarket.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie wizualizacje, materiały graficzne, mają charakter poglądowy, a przedstawione w nich budynków i zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom w trakcie realizacji. Wizualizację na stronie www.mrre.pl stanowią własność firmy MRRE.PL Sp. z o.o. i są objęte prawami autorskimi.

Kontakt do opiekuna:

MRRE.pl Sp z o.o.

Robert Szarmach
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa